moje rekomendacje

Fundacja Albatros
Sieć Ośrodków

      Coraz bardziej uświadamiamy sobie konieczność ratowania natury przed naszą techniczno-konsumpcyjną cywilizacją. Cieszę się, że dzięki pasjonatom i ich ciężkiej pracy powstają liczne inicjatywy pozwalające czynnie włączyć się w realizację szlachetnych idei. Miłośników „skrzydlatego bractwa” (i wszystkie osoby z otwartym sercem) serdecznie zachęcam do odwiedzenia strony Albatrosa – fundacji zajmującej się leczeniem i rehabilitacją  dzikich ptaków.

 

 

REFLEKSOTERAPIA - terapia naturalna XXI w.
REFLEKSOTERAPIA - jest specyficzną metodą, należącą do terapii medycyny naturalnej, wspomagającą leczenie przyczyn wielu chorób. Polega na oddziaływaniu na chore organy za pośrednictwem stref zlokalizowanych na stopach. Masaż tych stref pobudza i uaktywnia naturalne zdolności organizmu do samoleczenia. Jej efekty, często wręcz niewiarygodne, odczuwalne są już po pierwszym zabiegu (szczególnie przy bólach kręgosłupa, stawów, redukcji stresu i in.).

Wszystkim zainteresowanym mogę szczerze polecić, w Olsztynie, skutecznego refleksoterapeutę: Refleksoterapia - natura sanat